Cennik

W G7 Twoja Strefa Fitness nie ma ukrytych opłat!

Nie wymagamy od Ciebie podpisania umów lojalnościowych czy innych zobowiązań, nie płacisz dodatkowych, ani ukrytych kosztów (np. korzystanie z poszczególnych stref).
To proste – płacisz tyle, ile w cenniku.

Karnet GYM (ważny 1 miesiąc): 109 zł-  89 zł – uprawnia do korzystania ze strefy GYM – siłownia oraz wolne ciężary, strefa cardio i strefa crossfit bez limitu przez okres ważności karnetu.

Karnet 8 WEJSĆ (do wykorzystania w przeciągu 1 miesiąca): 90 zł –  uprawnia do udziału w 8 zajęciach fitness, crossfit lub siłowni. Po odbytych zajęciach można nieodpłatnie pozostać  w strefie GYM.

Karnet 4 WEJSCIA(do wykorzystania w przeciagu 1miesiąca):70zł -uprawnia do udziału w 4 zajęciach fitness,crossfit lub siłowni.Po odbytych zajęciach można nieodpłatnie pozostać w strefie GYM.

Karnet OPEN (ważny 1 miesiąc): 139 zł-   119 zł – uprawnia do korzystania z każdej ze stref (GYM, FITNESS I CROSSFIT) bez limitu przez okres ważności karnetu.

Karnet Student/uczeń DO 17:00 - (ważny 1 miesiąc): 59 zł – uprawnia do korzystania ze strefy GYM – siłownia oraz wolne ciężary, strefa cardio i strefa crossfit bez limitu przez okres ważności karnetu.Karnet dla uczniów i studentów do 26rż za okazaniem ważnej legitymacji

Karnet OPEN STUDENT/uczeń (ważny 1 miesiąc): 79 zł – uprawnia do korzystania z każdej ze stref (GYM, FITNESS I CROSSFIT) bez limitu przez okres ważności karnetu. Karnet dla uczniów i studentów do 26 rż. za okazaniem ważnej legitymacji.

Karnet PORANNY do 15.00 (wazny 1miesiąc): 59zł-uprawnia do korzystania ze strefy GYM -siłownia,wolne ciężary,strefa cardio i strefa crossfit przez okres waznosci karnetu

 

* podczas JEDNEGO wejścia można brać udział TYLKO w JEDNYCH, wybranych zajęciach

** negocjacja ceny w zależności od ilości godzin

*** minimalna grupa dzieci: 6

**** opłata jednorazowa za członkostwo i ubezpieczenie na terenie klubu

CENNIK TRENINGÓW PERSONALNYCH
1 trening personalny 80,00 zł
3 treningi personalne 210,00 zł
5 treningów personalnych 300,00 zł
10 treningów personalnych 500,00 zł

zobacz KARTY ZNIŻKOWE »