Oferta

G7 Twoja Strefa Fitness to wyjątkowe miejsce, w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia.

my3Oferujemy Wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycję ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zapoznaj się z naszym grafikiem i wybierz coś odpowiedniego dla siebie!

zobacz GRAFIK » zobacz OPIS ZAJĘĆ »

Jeśli nie wiesz, jakie ćwiczenia są dla Ciebie odpowiednie, przyjdź do nas, a nasi konsultanci i trenerzy z pewnością pomogą Ci wybrać program, który nie tylko pomoże Ci osiągnąć założone cele, ale również dostarczy wiele radości i satysfakcji z aktywności ruchowej.

Oferujemy Wam również treningi personalne z osobistym trenerem.

my4Nasz program jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku, niezależnie od kondycji, od tego, ile i czy w ogóle ćwiczą, czy też może borykają się z problemami zdrowotnymi.  W naszej ofercie znajdą się zajęcia grupowe profilaktyki problemów z kręgosłupem oraz ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Nasi trenerzy pomogą Ci zadbać o siebie, gdy masz problemy zdrowotne ale również kiedy chcesz im zapobiegać - pomożemy Ci!

Aby zapewnić Wam pełen komfort ćwiczeń i przebywania w klubie,  jako jedyny klub w Gorlicach, zapewniamy Wam opiekę nad dziećmi!  Znajdziecie u nas specjalny pokój dla Waszych pociech, gdzie zajmie się nimi wykwalifikowana opiekunka

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami!

zobacz CENNIK »