O nas

G7_fitness_Gorlice 23 stycznia 2013 r. otwarliśmy - specjalnie dla Ciebie - G7 Twoją Strefę Fitness, gdzie nie tylko zadbacie o swoją kondycję fizyczną i zdrowie, ale też spędzicie miło czas, zrelaksujecie się lub po prostu poznacie fajnych ludzi.

Nasz Klub jest odpowiedzią na potrzeby kobiet oraz osób, które do tej pory nie odnalazły się w standardowych siłowniach.

Zapraszamy do nas zarówno tych, którzy już ćwiczą i chcieliby spróbować czegoś nowego, jak i tych, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z fitnessem i sportem.

Oprócz różnorodnych zajęć fitness takich jak pilates, step, zumba, zdrowy kręgosłup, BPU oraz nowoczesnej, profesjonalnej siłowni, z obszerną częścią do treningu wytrzymałościowego, strefy treningu kształtującego i siłowego, dostosowanej również do potrzeb każdej kobiety, chcemy zaproponować Wam także strefę treningu personalnego, w której możesz ćwiczyć pod okiem osobistego trenera jak również zajęcia grupowe na rowerach Indoor Cycling.

W klubie znajduje się pokój zabaw dla dzieci, gdzie pod naszym okiem możesz zostawić swoją pociechę w czasie, gdy Ty cieszysz się treningiem.

Już teraz przyłącz się do grona osób, które mają możliwość korzystania z klubu G7 Twoja Strefa Fitness w pełnym wymiarze godzin na niezwykle korzystnych warunkach.

U NAS KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!!!!!

G7 Twoja Strefa Fitness

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miejsce, na które czekałeś!!!

zobacz galerię